Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Голованівської філії МАН у Голованівському районі

Дата: 04.01.2021 09:09

З метою виявлення й підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальноїроботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт 22 грудня 2020 року на базі Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Голованівської філії МАН в онлайн режимі. На Конкурс було подано 8 робіт  з 3 освітніх закладів району. Найбільше робіт було представлено із Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка – 6 робіт (секція «Українська  мова» - 1 робота, керівники Рябченко Н.Ю., секція  «Хімія»-1 робота, керівник  Куляєва Н.Ю., секція «Біологія  людини», керівник. Куляєва Н.Ю., секція «Валеологія», керівник Криворучко М.М., секція «Психологія», керівник  Богач Ю.В., секція «Мистецтвознавство», керівник Арчібасова Т.С.); Перегонівського ліцею  – 1 робота  (секція  «Зарубіжна література» - 1 робота, керівник Новікова О.О); Побузький ЦДЮТ – 1 робота (секція «Історія України», керівник Свінціцька А.П.).

Всі роботи, представлені у секціях, мали презентації в електронному вигляді. Більшість доповідачів вкладались у наданий час, могли висвітлити специфіку роботи й були готові до виступу перед аудиторією. Багато робіт носила дослідницький і пошуковий характер.

Учасники І (районного) етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка: https://padlet.com/innat2015/uucumhaauf3x.

Учасник І (районного) етапу  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України  Перегонівського ліцею

Відділення: літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Секція: зарубіжна література

Тема «Образ пандемії у творах світової літератури»

Пашенюк Ростислав Едуардович , учень 11 класу Перегонівського ліцею Голованівської районної ради