Онлайн-сесія на тему "Організація дистанційного навчання: поради практиків" 13 січня 2021 року

Дата: 12.01.2021 09:02

У середу, 13 січня 2021 року, відбудеться онлайн-сесія на тему "Організація дистанційного навчання: поради практиків".

Освітяни поділяться своїм досвідом і порадами щодо організації дистанційного навчання в умовах карантину, а саме:

???? Які сервіси та інструменти є найбільш ефективними та зручними при дистанційному навчанні?

???? Як налагодити ефективну взаємодію всіх учасників освітнього процесу?

???? Як організувати групову роботу із застосуванням технологій дистанційного навчання?

???? Як учитель може оцінити учнів та контролювати активність кожного з них при дистанційному навчанні?

Спікери заходу:

? Світлана Лесик – директорка Житомирської спеціальної школи Житомирської обласної ради.

? Наталя Гутарук – вчителька англійської мови Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів "Січовий колегіум" Запорізької обласної ради, фіналістка Global Teacher Prize Ukraine 2019.

Модераторка: Ольга Манмар – керівниця освітніх проєктів з навчання, розвитку та натхнення вчителів ГС "Освіторія".

Дата і час: 13 січня, 15:00. ????

Онлайн-трансляція: Facebook-сторінки

,

UNICEF Ukraine

та

Освіторія

.

Попередня реєстрація для участі не потрібна. Запитання до спікерів можна надіслати за посиланням.

Це буде третя онлайн-сесія із серії заходів, присвячених проблемам, із якими стикаються вчителі у період пандемії COVID-19, і організованих у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна та ГС "Освіторія".

Записи попередніх сесій:

???? щодо протидії професійному вигоранню вчителів під час карантину – за посиланням bit.ly/37fiV3G;

???? щодо оцінки успішності учнів в умовах змішаного навчання – за посиланням bit.ly/3810ZZP.