Система забезпечення якості освіти в українських школах

Дата: 06.04.2021 16:07

Якісна школа — це середовище, у якому дитина щаслива

Сьогодні стартувала інформаційна кампанія Державної служби якості освіти про систему забезпечення якості освіти в українських школах.

У межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба.

З інформаційним ресурсом, створеним у межах кампанії про якісну школу, можна ознайомитись за адресою ????https://qualityeducation.org.ua.

Інформаційна кампанія створена з метою інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

Кампанія створена в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).