Онлайн-консультація психолога з теми «Поради педагогам щодо формування психологічного клімату в учнівському колективі»

Дата: 15.09.2021 16:33

15 вересня 2021 року Ольгою Кобзар, психологом КУ «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників», проведено онлайн-консультацію для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти з теми «Поради педагогам щодо формування психологічного клімату в учнівському колективі». Під час зустрічі Ольга Володимирівна ознайомила з терміном «психологічний клімат», його компонентами, факторами, які визначаються в учнівському колективі, способами формування вчителем сприятливого психологічного клімату, охарактеризувала методики дослідження психологічного клімату в класному колективі, розповіла про ігри та вправи, спрямовані на формування та зміцнення сприятливого соціально-психологічного клімату в класі. Психолог наголосила, що наявність здорового психологічного клімату, відсутність конфліктів в колективі – показник його зрілості та результат великої копіткої роботи педагога.