Онлайн-консультація доцента кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Наталії Гущиної з теми «Розвиток дослідницьких навичок учнів на уроках «Я досліджую світ»»

Дата: 22.10.2021 15:49

Сьогодні, 22 жовтня 2021 року, за ініціативи КУ «Голованівський ЦПРПП» відбулась онлайн-консультація для вчителів початкових класів з теми «Розвиток дослідницьких навичок учнів на уроках «Я досліджую світ»». Спікер Гущина Наталія Іванівна, доцент кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, автор посібників і підручників «Я досліджую світ», розповіла про те, як зробити уроки «Я досліджую світ» цікавими та ефективними для кожного учня, надала практичні поради та навела конкретні приклади. Також доповідачка ознайомила педагогів з додатком доповненої реальності Освіта 4D+ на уроках «Я досліджую світ». Наталія Іванівна презентувала посібники для 1 та 2 класів із 72 картками для організації індивідуального, парного та групового навчання. Для тих, хто прагне більшого, реалізується проєкт «Я дослідник 2.0», який має два напрями: «Сингапурська математика» та «Я досліджую світ». Щиро дякуємо спікеру за співпрацю та змістовну інформацію. Посилання на презентацію: https://docs.google.com/.../16KR.../edit...