Розроблено практичний посібник «Інституційний аудит школи: що варто знати засновнику закладу загальної середньої освіти»

Дата: 01.12.2021 11:31

Державна служба якості освіти України розробила практичний посібник «Інституційний аудит школи: що варто знати засновнику закладу загальної середньої освіти»

«Ця збірка пояснює, яку роль відіграють засновники шкіл у забезпеченні якості освітньої діяльності, та фокусує увагу на основних етапах інституційного аудиту. Мета Служби — залучити громади до ключових процедур вивчення управлінського й освітнього процесів, щоб вони реалізували свою стратегічну роль у розвитку шкіл. Передовсім ту, що якісна освіта — у забезпечених ресурсами школах», — зазначив Руслан ГУРАК, голова Служби.

Докладно ???? https://bit.ly/3D3izd7