Впровадження проєкту «Кейс ідей педагога Нової української школи»

Дата: 06.12.2021 16:38

Сьогодні, з розвитком сучасних технологій, недостатньо надати дитині лише знання – потрібна ще й соціалізація, вміння застосовувати здобуті знання та навички в житті. Саме на цих засадах базується Нова українська школа.

Актуальною є проблема перебудови школи на інноваційну діяльність, засновану на педагогічному пошуку ефективних шляхів самореалізації особистості педагога і школярів. Виховати компетентного творчого учня може лише компетентний і творчий учитель. Учителі працюють над удосконаленням освітнього процесу, прагнуть змінити освіту на краще.

Головним показником творчої діяльності педагога є наявність педагогічних знахідок, ідей. З метою презентації педагогічних «родзинок» вчителів 1-4 класів та впровадження їх досвіду роботи у практичну діяльність, КУ «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» розпочинає впровадження проєкту «Кейс ідей педагога Нової української школи».