Дата: 22.12.2021 16:16

З метою виявлення і підтримки інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві, відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, 22 грудня 2021 року на базі Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Голованівської селищної ради в офлайн режимі. На Конкурс було подано 8 робіт. Роботи виконані здобувачами освіти Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка, в таких секціях: "Українська мова", "Загальна біологія", "Зарубіжна література", "Історія України", "Історичне краєзнавство", "Експериментальна фізика", "Етнологія", "Географія та ландшафтознавство".

Всі роботи, представлені у секціях, мали презентації в електронному вигляді, носили дослідницький і пошуковий характер. Більшість доповідачів дотримувались регламенту, висвітлили специфіку роботи, проявили вміння виступати перед аудиторією. Бажаємо юним дослідникам нових перемог.