Про зарахування дітей дошкільного віку внутрішньопереміщених осіб до закладів освіти

Дата: 18.03.2022 09:51

З огляду на наявну загрозу життю і здоров’ю учасників освітнього процесу внаслідок збройної агресії російської федерації та оголошення в Україні воєнного стану є потреба зарахувати дітей дошкільного віку внутрішньо переміщених осіб до закладів освіти за місцем тимчасового проживання.

Відповідне роз’яснення bit.ly/3MVl9YS направлене керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних (військово-цивільних) адміністрацій із проханням сприяти зарахуванню дітей дошкільного віку внутрішньо переміщених осіб до закладів освіти.

Зарахування дітей дошкільного віку внутрішньо переміщених осіб здійснюється згідно з відповідним наказом керівника закладу дошкільної освіти. До заяви про зарахування дитини додаються:

? копія свідоцтва про народження дитини;

? медична довідка, що видана місцевим органом охорони здоров’я.