"Підтримай дитину"

Дата: 17.05.2022 08:52

Дитячі казки та патріотичні вірші для телеграм-каналу «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny записали українські військові за підтримки МОН, Міністерство оборони України та Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine.

«Наші захисники і захисниці ЗСУ не лише героїчно захищають Україну від жорстокої агресії рф, а й підтримують дітей, дбають про наше майбутнє. Це ще раз підтверджує неймовірну різницю між українськими воїнами та російськими загарбниками. Щиро вдячний за опору для маленьких українців, у яких війна забрала дитинство та змушує страждати від психологічних травм. Діти потребують додаткової уваги з боку дорослих. Коли казку читає захисник – значить усе добре, перемога скоро», – зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Докладніше: bit.ly/3wskR4l