Вебінар УДПУ ім.П.Г.Тичини "Особливості навчання математики в 5-х класах відповідно до завдань Нової української школи"

Дата: 21.06.2022 12:13

Учителі математики, які будуть навчати учнів 5-х класів організують свою роботу за новим Державним стандартом базової середньої освіти та укладеними, відповідно до нього, модельними навчальними програмами. Тому, 21 червня 2022 року за ініціативою КУ "Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" відбувся вебінар для вчителів математики з теми "Особливості навчання математики в 5-х класах відповідно до завдань Нової української школи", який було проведено старшою науковою співробітницею Інституту педагогіки НАПН України, кандидаткою педагогічних наук, доценткою кафедри вищої математики та методики навчання математики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Дариною Васильєвою.

Під час зустрічі спікерка охарактеризувала модельні навчальні програми з математики та підручники до них, а також розповіла про наступність між початковою та середньою школою. Наголосила, що мета кожного вчителя є формування предметних та ключових компетентностей учнів під час уроку.