Розробка технологічних карт виготовлення виробів

Дата: 12.04.2021 13:56

За ініціативи комунальної установи «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» та для розвитку творчої діяльності дітей, Побузьким центром дитячої та юнацької творчості здійснено розробку технологічних карт виготовлення виробів (супровід з їх виготовлення). Це – художня вишивка, вироби зі шкіри, техніка виготовлення брелока із фанери, виготовлення парашута, орігамі, м’якої іграшки. Методичні матеріали будуть корисні у роботі класних керівників, вчителів образотворчого мистецтва та трудового навчання. Дану розробку можна використовувати для формування пізнавальної, практичної, творчої, соціальної компетентностей в учнів. Дякуємо за співпрацю адміністрації та керівникам гуртків Побузького центру дитячої та юнацької творчості.