Онлайн-консультація з теми «Професійні компетентності щодо безпечної поведінки у цифровому просторі»

Дата: 19.10.2021 14:58

У зв'язку зі зростанням чисельності випадків небезпечної поведінки дітей, зокрема обумовлених впливом соціальних мереж в Інтернеті, Міністерством освіти і науки України розроблено рекомендації для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків щодо компетентностей безпечної поведінки в цифровому середовищі. Тому, 19 жовтня 2021 року психологом КУ «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ольгою Кобзар проведено онлайн-консультацію з теми «Професійні компетентності щодо безпечної поведінки у цифровому просторі». Під час онлайн-зустрічі психологом роз’яснено ризики для здоров'я, розвитку та благополуччя дітей під час використання інформаційно-комунікаційних технологій, розглянуто питання формування компетентностей дітей, батьків та педагогічних працівників щодо безпечної поведінки в цифровому просторі, надано рекомендації для педагогів про інформування батьків щодо безпечної поведінки дітей в мережі Інтернет. Психолог розповіла, що психологічну допомогу та підтримку можна отримати за номерами телефонів Національної гарячої лінії з питань протидії насильству та захисту прав дитини (Пн-Пт з 12:00 год. до 16:00 год.) – 0800500225 (безкоштовно зі стаціонарних), 16111 (безкоштовно з мобільних). Також, можна дізнатись, куди звертатись за допомогою – онлайн консультація для підлітків у Teenergizer та чат-бот у Telegram і Viber.