Онлайн-консультація для працівників ЗДО "Психологічна підтримка під час воєнного стану"

Дата: 22.09.2022 14:06

22 вересня 2022 року психологинею комунальної установи «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ольгою Кобзар проведено онлайн-консультацію для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. Під час зустрічі обговорено питання психологічної підтримки педагогів, батьків та дітей під час воєнного стану. Спікерка ознайомила учасників з особливостями переживання стресу через війну; розповіла про ресурс педагога та методи самодопомоги із запобігання кризових станів; надала рекомендації щодо підтримки дітей та їх батьків у час війни; як виявити прикмети того, що дитина пережила кризову подію, та як допомогти їй подолати стрес. Також, презентувала вправи і техніки, які сприятимуть стабілізації психологічного стану здобувачів освіти під час війни.