Дата: 28.09.2022 15:01

28 вересня 2022 року консультантом КУ "Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Вітою Тернавською проведено онлайн-консультацію для педагогів інклюзивних класів  з теми "Організація освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами у 2022/2023 навчальному році". В умовах воєнного стану учні з особливими освітніми потребами є найбільш вразливою категорією школярів, яка потребує виняткової підтримки та уваги. Тому під час зустрічі спікер ознайомила з нормативно-правовою базою щодо організації освітнього процесу, діяльністю асистента вчителя в умовах дистанційного навчання. Були наведені приклади методів підтримки учнів з особливими освітніми потребами.