Тренінг з учасниками батьківського клубу «Бібліотека батьківського піклування» на тему "Сімейне відновлення при повернені батьків з війни"

Дата: 15.12.2022 14:14

Сьогодні 15 грудня 2022 року в рамках співпраці з комунальним закладом "Бібліотека для дорослих ім. С. В. Шеврякова" Голованівської селищної ради відбулася чергова зустріч психологині комунальної установи «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Анни Яцентюк з учасниками батьківського клубу «Бібліотека батьківського піклування». Анна Михайлівна презентувала тему на запит внутрішньо переміщених осіб «Сімейне відновлення при повернені батьків з війни», ознайомила з можливою реакцією дітей різного віку на повернення батьків з місць бойових дій та як діяти, якщо хтось із батьків повернувся травмованим. Психологиня запропонувала присутнім завдання та вправи, які допоможуть налагодити сімейні відносини, наголосила, що дані рекомендації будуть корисні, навіть для кращого пізнання та теплих стосунків між батьками та дітьми. Усі присутні активно долучилися до розмови і поділилися власними думками.