Семінар – практикум «Стилі виховання. Взаємодія – «Батьки - діти», «діти - батьки» з елементами тренінгу для учасників батьківського клубу

Дата: 22.12.2022 14:25

22 грудня 2022 року психологиня КУ "Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Анна Яцентюк провела семінар – практикум «Стилі виховання. Взаємодія – «Батьки - діти», «діти - батьки» з елементами тренінгу для учасників батьківського клубу «Бібліотека батьківського піклування» бібліотеки для дорослих імені С. В. Шеврякова Голованівської селищної ради. Анна Михайлівна мала на меті підвищити батьківську компетентність в розумінні виховання дітей та ознайомити присутніх зі стилями спілкування в родині. Батьки отримали можливість визначити оптимальні шляхи спілкування з дітьми використовуючи різні вправи, дізналися про стиль виховання, який використовували пройшовши анкетування. Учасники залишилися задоволенні і відобразили свої враження від заходу на наліпках.