Онлайн-консультація для педагогів закладів загальної середньої освіти з теми «ктивізація співпраці педагогів, учнівського та батьківського колективів»

Дата: 31.01.2023 15:05

Сьогодні, 31 січня 2023 року, консультантом комунальної установи «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Вітою Тернавською проведено онлайн-консультацію для педагогів закладів загальної середньої освіти Голованівської, Побузької селищних та Перегонівської сільської рад з теми «Активізація співпраці педагогів, учнівського та батьківського колективів». В основу конструктивної співпраці всіх суб’єктів освітнього процесу покладено спільні цілі, прагнення та переконання. Учителі, учні та батьки є рівноправними учасниками освітнього процесу і відповідають за його результат. Під час зустрічі спікерка наголосила, що це партнерство засноване на повазі, довірі, рівності, відповідальності всіх його учасників. Було окреслено головні завдання спільної діяльності освітнього закладу та сім’ї, охарактеризовано структуру і етапи взаємодії, наголошено на умовах успішної співпраці педагогів, учнів та батьків.