Онлайн-консультація (в записі) для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з теми «LEGO-тур. Моторика, мовлення, креативність дошкільника засобами конструювання»

Дата: 14.02.2023 11:05

14 лютого 2023 року психологинею КУ «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Анною Яцентюк проведено консультацію в записі для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Голованівської, Побузької селищних та Перегонівської сільської рад з теми «LEGO-тур. Моторика, мовлення, креативність дошкільника засобами конструювання». Анна Михайлівна ознайомила з широким спектром використання LEGO – технологій. Даний вид роботи допомагає дітям втілювати у життя свої задуми, будувати й вигадувати, захоплено працюючи й насолоджуючись кінцевим результатом. Дошкільники відчувають себе творцями, експериментують і створюють щось нове для себе та своєї гри. Ігри з конструктором довго не набридають, оскільки забезпечують значну варіативність, різноманітність комбінацій. Застосування конструктора LEGO під час освітнього процесу сприяє підвищенню якості навчання, ефективності роботи на заняттях, активності дітей, залученню їх до системно - діяльнісного підходу, підвищенню успішності.