Онлайн-консультація (в записі) для педагогічних працівників та керівників закладів освіти з теми «Школа інформаційного простору»

Дата: 21.06.2023 15:02

21 червня 2023 року в.о.директором комунальної установи «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Аллою Закалашнюк проведено онлайн-консультацію (в записі) для педагогічних працівників та керівників закладів освіти Голованівської, Побузької селищних та Перегонівської сільської рад з теми «Школа інформаційного простору». Рівень розвитку освіти – показник рівня розвитку країни. Освіта повинна швидко реагувати на зміни в суспільстві. На сучасному етапі розвитку цивілізації потрібні зміни. Інформатизація – важливий чинник реформування освіти. Сучасна освіта з кожним днем вимагає все більш активного використання інформаційних і комунікаційних технологій в управлінській, навчально-виховній, фінансовій діяльності школи. Вагомою складовою інформаційного простору закладу освіти є сайт, який поєднує в собі процес збору, обробки, оформлення, публікації інформації з процесом інтерактивної комунікації і в той же час презентує результат діяльності школи.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити та працювати!