Зустріч з практичним психологом Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т. Г. Шевченка

Дата: 10.10.2023 13:23

10 жовтня 2023 року психолог КУ «Голованівський ЦПРПП» Анна Яцентюк відвідала Новосільську філію Голованівського ліцею імені Т.Г. Шевченка, де зустрілася з практичним психологом закладу Пугач Яніною Володимирівною. Під час зустрічі були обговорені питання організації та планування роботи на навчальний рік, психологічний супровід освітнього процесу в закладі, нормативно-правові аспекти, на яких базується діяльність фахівців психологічної служби, а також вимоги щодо ведення типової документації практичного психолога. Яніна Володимирівна до Дня ментального здоров’я провела захід «Ти – супер!» з учнями 5 класу, під час якого діти вчилися тому, як важливо розуміти та підтримувати один одного у важку хвилину. Було створено колаж «Суперове дерево», мета якого - усвідомлення дітьми своєї значущості в колективі. Під час заходу панувала дружня атмосфера, відбувався обмін емоціями та враженнями.