Засідання професійної спільноти учителів української мови та літератури закладів освіти на тему «НУШ 5-6 клас в дії: задуми та реальність».

Дата: 27.10.2023 14:56

НУШ - це школа до якої цікаво ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, діти не бояться висловлювати власну думку та вчаться бути відповідальними громадянами. Головна мета - створити школу у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосувати їх у житті. Але сьогоднішні реалії висувають багато викликів в реалізації Концепції НУШ. Тому, 27жовтня 2023 року на базі Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка відбулося засідання професійної спільноти учителів української мови та літератури Голованівської, Побузької селищної та Перегонівської сільської рад на тему «НУШ 5-6 клас в дії: задуми та реальність». Учитель української мови та літератури Побузького ліцею, Лілія Майборода, ознайомила присутніх з формами та етапами проведення уроку, алгоритмами дій при роботі з дітьми в 5-6 класах. Лілія Миколаївна наголосила, що учням потрібно ставити зрозумілі та реальні цілі, в основі уроку має бути спілкування та зворотний зв’язок, вправи мають бути практико-орієнтованими. Сучасним дітям важко працювати в команді, тому в основі спілкування важлива співпраця. Зустріч була надзвичайно цікавою, педагоги спілкувалися, обмінювалися думками та вчилися практично спонукати школярів до дії. Дякуємо Лілії Майбороді за співпрацю, цікавинки та корисний матеріал, який учителі будуть використовувати в своїй роботі.

ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!