Онлайн - консультація для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти на тему «Сучасні освітні практики, як засіб формування сенсорних еталонів у дітей раннього (молодшого) віку»

Дата: 06.11.2023 15:35

06 листопада 2023 року психологом КУ «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Анною Яцентюк проведено онлайн - консультацію для педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Голованівської, Побузької селищних та Перегонівської сільської рад з теми «Сучасні освітні практики, як засіб формування сенсорних еталонів у дітей раннього (молодшого) віку». Головною метою сенсорного виховання є ознайомлення дітей з виокремленими суспільством системами сенсорних еталонів, тобто формування в них уявлень про основні різновиди форм, кольорів тощо, та навчання використанню еталонів у процесі обстеження предметів і явищ дійсності, формування узагальнених способів. Під час консультації спікер охарактеризувала значення, основні напрямки та засоби реалізації сенсорного виховання в сучасній освітній діяльності. Оскільки сучасні діти часто не отримують необхідної кількості стимулів, які можуть забезпечити розвиток і психічне здоров’я, то дуже важливо створювати середовище, яке дасть можливість контактувати з різними предметами, вивчати їх, експериментувати з ними, дотримуючись етапів послідовності вивчення та розвитку сенсорного виховання. Анна Михайлівна надала рекомендації вихователям, щодо практичного застосування прийомів, вправ та ігор з даної теми.

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати! Разом до ПЕРЕМОГИ!