Онлайн-консультація для педагогічних працівників закладів освіти з теми «Google-календар та онлайн-розсилки»

Дата: 08.11.2023 09:10

Сьогодення вимагає від системи освіти створення належних умов для розвитку інтелектуальної та духовної особистості, здатної до пошуку та засвоєння нових знань, набуття нових вмінь і навичок, організації освітнього процесу (власного і колективного), зокрема через ефективне керування ресурсами та інформаційними потоками. Необхідно вміти визначати навчальні цілі та способи їх досягнення, вибудовувати свою освітню траєкторію, оцінювати власні результати навчання. Творчий учитель завжди в пошуку нових форм та методів роботи, сучасних інструментів та технологій, які можуть суттєво підвищити ефективність освітнього процесу, активізувати навчально-пізнавальну та самостійну діяльність учнів. Тому, 07 листопада 2023 року Аллою Закалашнюк, в.о.директора КУ «Голованівський ЦПРПП», проведено онлайн-консультацію для педагогічних працівників закладів освіти Голованівської, Побузької селищних та Перегонівської сільської рад з теми «Google-календар та онлайн-розсилки». На сьогоднішній день найбільшою популярністю серед освітян користуються сервіси наступних корпорацій: Microsoft та Google. Саме ці корпорації дозволяють організувати швидке впровадження хмарних технологій у освітньому процесі освітніх закладів. GoogleCalendar (Календар) являє собою веб-інструмент управління іпланування. Календар є зручним засобом для планування учнівських та педагогічних заходів , для створення календарного планування або роботи над будь-яким проєктом. Алла Анатоліївна показала, як практично створити, запланувати події та долучити групу людей до спільного використання.

Дякуємо ЗСУ за можливість жити та працювати!!!