Засідання професійної спільноти класних керівників та педагогів-організаторів на тему «Квест-технології в роботі класного керівника»

Дата: 10.11.2023 15:20

Організатором діяльності учнів у класі є класний керівник. Завдання класного керівника – створювати умови для саморозвитку дітей, поважати особистість кожного учня, його індивідуальні життєві цілі, запити й інтереси, створювати сприятливі умови для їх розвитку. Тому, 10листопада 2023 року на базі Ково-центру «Коло Єднання» відбулося засідання професійної спільноти класних керівників та педагогів-організаторів Голованівської, Побузької селищної та Перегонівської сільської рад на тему «Квест-технології в роботі класного керівника». Віта Тернавська, консультант «Голованівського ЦПРПП», ознайомила присутніх з сучасними інноваційними прийомами, які можна використовувати під час проведення заходів, зокрема – квест-технологіями. Присутні стали безпосередніми учасниками квесту «Серце віддаю дітям». Під час гри команди проходили випробування, шукали оригінальні рішення та підказки, змагалися за перемогу. Зустріч була цікавою, пізнавальною та розкрила потенціал наших педагогів.

ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ, ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!