Засідання психологічного хабу Голованівської селищної ради з теми «Як працювати з тривожністю та страхами дітей»

Дата: 27.12.2023 13:21

В даний час ми всі відчуваємо тривогу, неспокій, страх, але в дорослих є досвід і знання, які допомагають нам раціоналізувати те, що відбувається і зменшити інтенсивність переживань, а ось діти, багато чого не розуміють і переживають все більш гостріше. Більшість дитячих страхів при своєчасному виявленні та правильному ставленні до них дорослих, можуть незабаром безслідно зникнути. Одним із досить частих запитів, з яким батьки звертаються до практичних психологів є поява надмірних страхів і тривог у їхніх дітей. Тому, 27 грудня 2023 року на базі Ково-центру «Коло Єднання» відбулося засідання психологічного хабу Голованівської селищної ради з теми «Як працювати з тривожністю та страхами дітей». Під час зустрічі спікери Яніна Пугач, практичний психолог Новосільської філії Голованівського ліцею ім.Т. Г. Шевченка та Олеся Грищук, практичний психолог Шепилівської філії Голованівського ліцею ім.Т. Г. Шевченка разом з учасниками говорили про дитячі страхи та їх види відповідно до кожного вікового періоду, визначили найефективніші методи роботи з даної проблеми, такі як: казкотерапія, ігротерапія, психогімнастика, арттерапія, бесіда, розглянули стратегії поведінки в ситуаціях, коли дитина боїться, а також тренували навички саморегуляції під час хвилювання. Дякуємо усім учасникам за активну участь! Плекаємо стійкість З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ!