Семінар-практикум професійної спільноти учителів іноземної мови з теми «Інновації у викладанні іноземної мови в класах НУШ»
Відповідно до плану роботи комунальної установи «Голованівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» 28 лютого 2024 року відбувся семінар-практикум професійної спільноти
учителів іноземної мови з теми «Інновації у викладанні іноземної мови в класах НУШ». На даному заході були присутні педагоги з Голованівської, Побузької селищних та Перегонівської сільської рад.
Нова українська школа – це концепція реформи освіти, запроваджена в Україні з метою адаптації освітнього процесу до вимог сучасного світу.
Інновації у викладанні іноземної мови у класах НУШ охоплюють новаторські підходи та методи, які застосовуються для ефективного вивчення іноземних мов.
Це - інтерактивні технології, використання мультимедіа, ігрові методи, проєктна діяльність, які спрямовані на залучення учнів до навчання, підвищення їх мотивації та інтересу до вивчення іноземної мови.
Головна мета концепції НУШ - створити школу в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосувати їх у житті. Тому на семінарі- практикумі вчителі іноземної мови ділилися власними напрацюваннями використання інновацій у реалізації освітньої реформи.
ТКАЧУК НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА (Перегонівський ліцей) охарактеризувала переваги Нової української школи та звернула увагу на недоліки з якими приходиться зустрічатися під час освітнього процесу.
ШЕВЧУК ВІТА МИХАЙЛІВНА (Голованівський ліцей ім.Т.Г. Шевченка), ТЮКОВА ОЛЬГА СЕРГІЇВНА (Голованівський ліцей ім.Т.Г. Шевченка), ЧАЙКА ВАЛЕНТИНА ВОЛОДИМИРІВНА (Побузький ліцей) та ГРИЦЮК ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА (Голованівський ліцей ім.Т.Г. Шевченка) презентували роботу онлайн-сервісів (Wizer.me, Всеосвіта, Kahoot, Цифровий скрайбінг), які використовуються ними для створення інтерактивних завдань, робочих аркушів, тестів, ігор, вікторин, діагностувальних робіт. Учителі на практиці вчилися створювати різноманітні завдання.👩
ГАВРИЩЕНКО ІРИНА ПЕТРІВНА (Побузький ліцей) ознайомила присутніх з використанням інтерактивних електронних зошитів Liveworksheets в практиці викладання англійської мови.
Відстежувати динаміку навчання та особисті досягнення учнів на уроках допомагає щоденник спостережень. МАНАНІКОВА НАТАЛІЯ ОЛЕГІВНА (Голованівський ліцей ім.Т.Г. Шевченка) поділилася з колегами власним досвідом ведення такого щоденника.
ПОЗИВАЙ ОЛЕНА АНАТОЛІЇВНА (Голованівський ліцей ім.Т.Г. Шевченка) відзначила, що зошит спостережень не є регламентованим документом і його розробляє педагог на власний розсуд. Для вчителя це зручний інструмент для формувального оцінювання.
Зустріч була цікавою, результативною, педагоги спілкувалися, обмінювалися думками та вчилися практично спонукати школярів до дії. Дякуємо колегам за співпрацю, креативні ідеї та творчий підхід.
РАЗОМ МИ СИЛА! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!