Онлайн – консультація з теми «Розвиток емоційного інтелекту учасників освітнього процесу у форматі нових освітніх реалій».

Дата: 06.03.2024 13:25

📅05 березня 2024 року психологом КУ «Голованівський ЦПРПП», Анною Яцентюк, проведено онлайн – консультацію з теми «Розвиток емоційного інтелекту учасників освітнього процесу у форматі нових освітніх реалій».🙂🙃 📌Метою заходу стало підвищення рівня знань педагогів про емоційний інтелект, можливість вчитися краще розуміти, розвивати й регулювати емоційний стан дітей. Анна Михайлівна зазначила☝️, що високий рівень емоційного інтелекту допомагає краще долати стреси та навантаження, бути більш чуйними, помічати тривоги, проблеми колег та учнів, вміти налагоджувати відносини і проявити емпатію до кожного учасника освітнього процесу. Ознайомила з різноманітними методами, прийомами та вправами📝, що сприяють розвитку емоційного інтелекту дітей. Існує цікава думка, що емоційний інтелект – це мудрість. У даному контексті під мудрістю розуміється здатність об’єднати розум, логіку і емоції. Також можна сказати, що емоційний інтелект – це комплекс соціальних навичок, мотивації, саморегуляції і свідомості, баланс розуму і серця, та золота середина, про яку мріють багато. А розвивати EQ, підвищувати його рівень можна і потрібно протягом усього життя.

🇺🇦ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ ЖИТИ І ПРАЦЮВАТИ!!!🇺🇦