Онлайн - консультація з теми "Робота з дітьми в укритті: виклики та можливості для педагогів"

Дата: 26.03.2024 16:45

📅26 березня 2024 року психологом КУ «Голованівський ЦПРПП», Анною Яцентюк, проведено 💻онлайн – консультацію для педагогів закладів дошкільної освіти Голованівської, Побузької селищних та Перегонівської сільської рад з теми 👩‍🏫"Робота з дітьми в укритті: виклики та можливості для педагогів". Під час заходу Анна Михайлівна інформувала про особливості організації навчання в умовах воєнного часу в укритті,👩‍👧‍👦 аналізуючи основні елементи та недоліки, а також зосередила увагу педагогів на розвитку стратегій підтримки дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Звернула увагу на один із ключових аспектів щодо забезпечення безпечного та емоційно підтримуючого середовища для дітей. Спікер розповіла про виклики з якими можуть зіткнутися педагоги, ознайомила з порадами і рекомендаціями психологів для відчуття безпеки, емпатичного спілкування та розвитку навичок управління стресом, які допоможуть педагогам краще розуміти та підтримувати дітей у складних ситуаціях. Поділилася корисними ресурсами, що допоможуть у роботі з дітками під час перебування в укритті.

ДЯКУЄМО ЗСУ ЗА МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИ, НАВЧАТИСЯ ТА ПРАЦЮВАТИ!!!💙💛